طراحی وب سایت مزایده آنلاین

Mozayede

وب سایت های مزایده آنلاین ، نسل جدیدی از وب سایت های اینترنتی هست .در زیر ، یک توضیح مختصر در مورد نحوه کار سیستم را مشاهده میکنید :

این سیستم ، سیستمی مشابه با حراجهای عمومی هست. در این گونه حراجها، فروشنده، خریدار و کالا در یک مدت زمان معلوم حضور می یابند و برای به دست آوردن یک کالا با هم رقابت می کنند. در مزایده ها می توان از خریداران جهت شرکت در مزایده مبلغی دریافت نمود که در این سایت از آن هزینه به عنوان "بلیت" یاد می شود.

در هر مزایده، خریداران در عین حال که می خواهند یک کالا را با کمترین قیمت خریداری کنند، اما در عین حال برای به دست آوردن آن کالا بطور متوالی قیمت بالاتری به فروشنده پیشنهاد می دهند تا زمانی که که خریداران یک به یک از خرید انصراف داده و آخرین نفر برنده اعلام می شود.مزایده ها در دو نوع عمومی واختصاصی می باشند که در نوع عمومی همه می توانند شرکت کرده و در انوع اختصاصی فقط کسانی که واجد شرایط خاصی باشند و یا از قبل ثبت نام کرده باشند می توانند شرکت نمایند.

پس از خرید بلیط ، کاربران میتوانند در هر مزایده که تمایل دارند شرکت کنند. با کلیک روی دکمه افزایش، قیمت پیشنهادی را کمی بالا ببرید. بر اساس نوع حراج، با هر بار بالا بردن قیمت یک ژتون (یا بیشتر) از حساب شما کسر خواهد شد. همچنین هر بار که کسی قیمت را بالا ببرد، شمارش معکوس به مقدار معینی بر خواهد گشت تا نفرات دیگر حاضر در حراج فرصت داشته باشند قیمت جدید بدهند. (درست مثل حراجهای واقعی که وقتی قیمت را بالا می برید، مسئول حراج مثلا می گوید، صد تومان یک، صد تومان دو، صد تومان سه - فروخته شد!).

نمونه های خارجی این سایت بسیار معروف بوده و صدها هزار کاربر از سراسر دنیا در آنها به خرید کالا مشغول هستند. beezid.com و Quibids.com از معروفترین سایتهای این نوع تجارت میباشند.

ارتباط با ما

دفتر تهران :

خیابان ولیعصر، نبش خیابان مطهری، درب ورودی رستوران هانی، پلاک 1991، طبقه دوم، واحد 104

تلفن تماس تهران : 02177526840

تلفن همراه : 09128388287

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دفتر آران و بیدگل :

آران و بیدگل - خیابان بعثت - بعثت 14 - پلاک 5 - کد پستی 8741784151

تلفن تماس آران و بیدگل: 03154737678

تلفن همراه : 09133625755

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

FbTwInGIg