Loadvisacard

سیستم واریز پول به کلیه ویزا کارت ها و مستر کارت های قابل شارژ سراسر دنیا راه اندازی شد !!!

هزینه های این سیستم مخصوصاً برای مبالغ پایین بسیار ارزانتر از حواله های بانکی و صرافی ها و سیستم های مالی مثل وسترن یونیون و ... هست.

Mastercard کارت های ارایه شده از نوع مستر کارت Master Card و به صورت فیزیکی متصل به حساب بانکی می باشند که در تمامی وب سایت هایی که از مستر کارت Master Card پشتیبانی می کنند و نیز سیستم های مالی با قابلیت برداشت الکترونیک قابل استفاده خواهد بود.
Pay

خرید اینترنتی و پرداخت آنلاین با ویزا کارت و مستر کارت

پرداختهای  آنلاین شما از طریق کارتهای اعتباری ما

در شرایط کنونی و با توجه به تشدید تحریمها مطمئنترین روش استفاده از سیستم "پرداخت غیر مستقیم  یا Indirect Payment "می باشد، که پرداختهای متقاضی با یکی از کارتهای شرکت آریا داده پردازان امرتات انجام می پذیرد، یعنی متقاضی بجای خرید کارت اعتباری (که در حال حاضر ریسک بالائی دارد) پرداخت خود را از طریق کارت شرکت انجام میدهد.

Visa Card کارت های ارایه شده از نوع ویزا کارت و به صورت فیزیکی می باشند که در تمامی وب سایت هایی که از ویزا کارت VISA Card پشتیبانی می کنند و نیز سیستم های مالی با قابلیت برداشت الکترونیک قابل استفاده خواهد بود.
Paypal Logo درباره حساب پی پال Paypal

پی پال Paypal ،گسترده ترین سیستم مالی آنلاین پس از ویزاکارت و مستر کارت می باشد، که دارای مزایا و سختگیریهای مختص به خود میباشد، پی پال Paypal امکان دریافت و ارسال آنی را فراهم نموده است. یکی دیگر از ویژگیهای منحصر به فرد پی پال Paypal در مقابل امکانات فوق العاده آن یکی دیگر از ویژگیهای برجسته پی پال Paypal است. اتصال مستقیم آن به سیستم ebay می باشد

هزینه های بسیار کم در کنار این مزایا پی پال Paypal به واسطه گستردگی فراوان و قوانین سخت مالی حاکم برآن، بسیار سختگیر و دقیق است، به گونه ای که بسیاری از کاربران پی پال Paypal از این همه وسواس پی پال Paypal به تنگ آمده اند.
پی پال Paypal جزو شرکتهای مالی است که ملزم به اجرای قوانین تحریم می باشد، لذا بطور رسمی نمی تواند برای اتباع کشورهای تحریمی از جمله ایران اکانت ایجاد کرده و یا مبادلات مالی آنها را مدیریت کند، ولی با توجه به امکانات گسترده پی پال Paypal بخصوص برای دریافت و یا خرید، بطور خلاصه می توان گفت:

پی پال Paypal سیستمی نیست که بتوان از آن صرف نظر کرد!

ارتباط با ما

دفتر تهران :

خیابان ولیعصر، نبش خیابان مطهری، درب ورودی رستوران هانی، پلاک 1991، طبقه دوم، واحد 104

تلفن تماس تهران : 02177526840

تلفن همراه : 09128388287

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دفتر آران و بیدگل :

آران و بیدگل - خیابان بعثت - بعثت 14 - پلاک 5 - کد پستی 8741784151

تلفن تماس آران و بیدگل: 03154737678

تلفن همراه : 09133625755

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

FbTwInGIg